Napięcie gryzienia paznokci czyni go jednym z najlepszych zawodów na całym świecie.

Niesamowita akcja i zapierająca dech w piersiach piłka nożna sprawiają, że wygrana w tym konkursie jest jednym z najbardziej pożądanych zwycięstw w karierze każdego piłkarza.

Przy działaniu tego poziomu dobrze jest, że do wygrania są bonusy bukmacherskie.

Podążając za tym linkiem: PlayMGM, zakłady sportowe mogą ubiegać się o oferty, które z pewnością zbliżają się do jakości Ligi Mistrzów.

Jeśli oferowane tutaj bonusy nie są wystarczające, przejdź do pinn-vip-code.com, aby uzyskać jeszcze więcej ofert 2019.

Co jest lepszego niż zabawę, stawiając kilka zakładów na ulubione sporty? Cóż, zdobywanie premii w związku z zakładami z pewnością pasuje do rachunku? Wypróbuj te ekskluzywne oferty.

Jest całkiem dosłownie miliony widzów, którzy włączają się w trakcie ligi mistrzów.

Widzów bawi kopnięcia rowerowe godne hollywoodzkiego filmu (dzięki Ronaldo!) I profesjonalne faule, z których zawodnik UFC byłby dumny (Sergio Ramos).

Ale Liga Mistrzów składa się nie tylko z tego, co przyciąga wzrok milionów widzów. Odkryliśmy kilka ciekawych faktów na temat tego prestiżowego konkursu i mamy nadzieję, że ci się spodoba.

Liga Mistrzów: bliższe spojrzenie

Za wszystkimi cudownymi akcjami i niesamowitą atmosferą kryje się wiele interesujących faktów dla Ligi Mistrzów UEFA.

Przygotował grunt pod liczne rekordy i został uhonorowany przez najlepszych graczy, jakie kiedykolwiek widział świat. Czytaj dalej, aby odkryć te fakty bardziej szczegółowo.

1. Liczba widzów

Finał Ligi Mistrzów 2012-2013, który odbył się między dwoma niemieckimi gigantami, przyciągnął rekordową liczbę 360 milionów widzów telewizyjnych z całego świata.

To tylko jedna gra! Ten rekord nie ma sobie równych w przypadku innych wydarzeń sportowych na świecie pod względem liczby widzów.

2. Najbardziej dominujący klub

Rekord Ligi Mistrzów w większości wygranych zawodów należy do Realu Madryt.

Legendarny hiszpański klub zdobył tytuł 13 razy i jest obecnie jedynym klubem, który zdobył tytuł trzy razy z rzędu. Osiągnięto to w 2018 r. Po zwycięstwie 3-1 nad Liverpoolem.

3. Problemy z chuliganem

W latach 1986–1991 klubom angielskim rzeczywiście zakazano udziału w konkursie.

Było to spowodowane poważnym problemem chuligańskim, w który zaangażowało się wiele zespołów i tysiące fanów.

UEFA uznała za stosowne wprowadzenie pięcioletniego zakazu dla wszystkich angielskich drużyn, zanim pozwoli im ponownie rywalizować po 1991 roku.