Jedną z rzeczy, których obecnie nie brakuje, są automaty do gry oparte na różnych dyscyplinach sportowych – ponieważ ich sukces doprowadził więcej fanów zakładów sportowych do witryn kasyn online – a spora część tych gier to automaty do gry w piłkę nożną.

Jest to zrozumiałe, ponieważ piłka nożna jest jednym z największych sportów na świecie, ale oznacza to, że istnieje wiele rywalizacji między automatami o tematyce piłkarskiej.

Jedną z takich gier, która zdaje się wznieść ponad ogólną paczkę, jest pięciobębnowy automat wideo Safari Safari inspirowany Mistrzostwami Świata, ale dlaczego ta gra okazała się takim hitem?

Więcej zabawy

Głównym czynnikiem jego sukcesu może być fakt, że jest zabawniejszy niż większość innych gier na automatach piłkarskich, dzięki głównej idei Pucharu Świata dla zwierząt.

Animowane bawoły, pawiany, guźce i wilki na bębnach są inspirowane, a to – wraz z pomysłem na Mistrzostwa Świata – daje mu apelację znacznie wykraczającą poza plemienne powiązania futbolowe.

Dla wszystkich ludzi

Rzeczywiście, nawet ludzie, którzy nie lubią piłki nożnej, prawdopodobnie polubią Soccer Safari, ponieważ oferuje ona samą wartość komediową, która zapewnia szerszą bazę potencjalnych klientów niż większość gier kasynowych o tematyce piłkarskiej, można kliknąć tutaj.

Naprawdę działa również jako automat do gier, oferując świetną grę premiową, w której musisz próbować zdobywać bramki pod różnymi kątami – z szansą na zgarnięcie premii nagród, jeśli uda ci się to zrobić.