Sezon 2019/2020 już się zakończył. Wszystkie główne ligi i zawody zostały zakończone, ale nie oznacza to, że zabawa musi się zakończyć dla obstawiających zakłady sportowe.

Dzięki nowemu kodowi promocyjnemu mybookie, zakłady sportowe mogą obecnie odbierać setki bonusów i w pełni korzystać z tego, co jest w ofercie. Sezon piłkarski może się na razie skończyć, ale świat promocji nigdy nie śpi.

Piłka nożna oferuje ogromną różnorodność lig i drużyn na całym świecie. I nie powinno być inaczej, jeśli chodzi o zakłady sportowe. Bonusy mogą być duże i szybkie, ale także różnorodne.

Dla obstawiających zakłady sportowe szukających innej oferty, wystarczy postawić zakład tutaj, aby wykorzystać jeszcze więcej wspaniałych bonusów.

Istnieje premia dla wszystkich, a ci dwaj oferują kilka bardzo atrakcyjnych ofert.

Podczas gdy tłumy mogą milczeć przez kolejny sezon, menedżerowie i kluby na pewno nie.

Codziennie pojawiają się plotki o transferach, a przy tak dużej ilości wiadomości rozpowszechnianych w Internecie trudno odróżnić fakty od fikcji.

Niektóre z bardziej znaczących plotek o transferach obejmują potencjalną ofertę Realu Madryt, w tym Bale, Navas i Rodriguez, które można przenieść w zamian za Paula Pogbę z Manchester United.

Neymar wyraził niezadowolenie z Paris Saint Germain i zasugerował potencjalny powrót do Barcelony.

Kolejna plotka o Realu Madryt dotyczy Eden Hazard z Chelsea, który przeszedł do hiszpańskiego klubu.

Te plotki pochodzą z wielu. A te z największą ilością substancji za nimi są wymienione poniżej. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Wiadomości z Big Guns
O tej porze roku zawsze pojawiają się plotki o transferach. Dla entuzjastów zakładów sportowych na całym świecie prawdziwe nazwiska i kluby za nimi przyciągają prawdziwe zainteresowanie.

Przeszukaliśmy największe plotki, aby przedstawić najbardziej wiarygodne wiadomości tutaj.

1. Gianluigi Buffon

Pożegnanie z legendą gry na PSG. Kontrakt bramkarza był już od dłuższego czasu przedmiotem debaty w PSG i pojawiła się wiadomość, że Włochowi nie zaoferuje się nowego kontraktu w klubie.

Tak, jest już u progu swojej kariery, więc dla wielu może to nie być zaskoczeniem, ale jego spuścizna z pewnością przetrwa wiele lat.

2. Leroy Sané

Gwiazda Manchesteru City podejmuje obecnie trudną decyzję dotyczącą swojej przyszłości w klubie. Osiągnął już tyle dla gigantów Premier League, że może szukać nowego wyzwania.

Bayern Monachium bardzo uważnie obserwuje młodą gwiazdę, a kiedy Sane wyrazi swoje zamiary, jesteśmy pewni, że niemiecki klub spróbuje wkroczyć.

3. Diego Maradona

Czekaj, co? To też była nasza reakcja! Niesławna Argentyńska publicznie wyraziła zainteresowanie zarządzaniem Manchester United.

Twierdzi, że on, Agüero i bardzo bliscy przyjaciele, często mówią o zarządzaniu Premier League. Kto wie, co z tego zrobią czerwoni!

Są to codzienne najlepsze 3. Ale jak wszyscy wiemy, plotki o transferach mogą zmienić się w dziesięciocentówkę. Zobaczmy, co będzie czekało w tym tygodniu w przyszłym tygodniu!